Tel:

054/42 16 17

Fax:

054/42 25 32

E-Mail:

info@wonozo.be

vzw WONOzo!

Karmelietenstraat 12-14
9500 Geraardsbergen

WONOzo contact

Like us on Facebook!

Openingsuren:
Maandag: 09u00 – 12u30
Dinsdag: 09u00 – 12u30
Woensdag: 09u00 – 12u30
Donderdag: 09u00 – 12u30
Vrijdag: 09u00 – 12u30

In de namiddag enkel op afspraak

Hoe kunnen we u helpen?




Maak kennis met ons team

DIRECTIE EN ADMINISTRATIE

Vervaet Luc

Directeur

luc.vervaet@wonozo.be

Segers Tatiana

PR, communicatie en administratie

tatiana.segers@wonozo.be

0490/56 47 63

Baertsoen Véronique

Logistiek medewerker

BEGELEIDINGSTEAM

Bauwens Karlien

begeleider – netwerkondersteuner

karlien.bauwens@wonozo.be

0492 72 46 62

Bekaert Emmy

Jobcoach – begeleider – netwerkondersteuner (vervanging Saskia)

emmy.bekaert@wonozo.be

0492 72 37 14

De Galan Kelly

begeleider – netwerkondersteuner

kelly.degalan@wonozo.be

0491 15 82 51

De Vriese Saskia

begeleider – netwerkondersteuner

saskia.devriese@wonozo.be

0492 25 76 84

Goessens Peter

Auti – begeleider – netwerkondersteuner

peter.goessens@wonozo.be

0491 56 89 61

Huyghens Katrien

auti – begeleider – netwerkondersteuner

katrien.huyghens@wonozo.be

0499 64 13 03

Meganck Sofie

begeleider – netwerkondersteuner

sofie.meganck@wonozo.be

0499 77 73 91

Tackaert Silke

Auti – begeleider – netwerkondersteuner

silke.tackaert@wonozo.be

0491 71 59 40

Van Cauwenberghe Shana

begeleider – netwerkondersteuner

shana.vancauwenberghe@wonozo.be

0492 25 76 83

Van de Sompele Tine

Auti – begeleider – netwerkondersteuner

Tine.vandesompele@wonozo.be

0491 56 89 62

Van Houtte Liselotte

Begeleider – netwerkondersteuner

liselotte.vanhoutte@wonozo.be

0491 86 95 29 (niet op woensdag)

Wynendaele Karen

teamcoördinator –
opvoedingscoach

begeleider -en netwerkondersteuner

karen.wynendaele@wonozo.be

0491 56 89 60

Meld u vandaag nog aan als Cliënt!

Samen sterk in ondersteuning