Tel:

054/42 16 17

Fax:

054/42 25 32

E-Mail:

info@wonozo.be

vzw WONOzo!

Karmelietenstraat 12-14
9500 Geraardsbergen

WONOzo contact

Like us on Facebook!

Openingsuren:
Maandag: 09u00 – 12u30
Dinsdag: 09u00 – 12u30
Woensdag: 09u00 – 12u30
Donderdag: 09u00 – 12u30
Vrijdag: 09u00 – 12u30

In de namiddag enkel op afspraak

Hoe kunnen we u helpen?




    Maak kennis met ons team

    DIRECTIE EN ADMINISTRATIE

    Vervaet Luc

    directeur

    luc.vervaet@wonozo.be

    Segers Tatiana

    marketing en administratie

    tatiana.segers@wonozo.be

    Baertsoen Véronique

    logistiek medewerker

    BEGELEIDINGSTEAM

    Regio Aalst

    De Vriese Saskia

    begeleider – netwerkondersteuner

    saskia.devriese@wonozo.be

    0492 25 76 84

    Meganck Sofie

    begeleider – netwerkondersteuner

    sofie.meganck@wonozo.be

    0499 77 73 91

    Van de Sompele Tine

    auti – begeleider – netwerkondersteuner

    Tine.vandesompele@wonozo.be

    0491 56 89 62

    Verschraeghen Nele

    begeleider – netwerkondersteuner

    nele.verschraeghen@wonozo.be

    0491 71 59 40

    Regio Dender Zuid

    Bauwens Karlien

    begeleider – netwerkondersteuner

    karlien.bauwens@wonozo.be

    0492 72 46 62

    De Galan Kelly

    begeleider – netwerkondersteuner

    kelly.degalan@wonozo.be

    0491 15 82 51

    Goessens Peter

    auti – begeleider – netwerkondersteuner

    peter.goessens@wonozo.be

    0491 56 89 61

    Huyghens Katrien

    auti – begeleider – netwerkondersteuner – jobcoach

    katrien.huyghens@wonozo.be

    0499 64 13 03

    Laroy Morgane

    begeleider – netwerkondersteuner

    morgane.laroy@wonozo.be

    0498 94 18 64

    Regio Panacea

    Bekaert Emmy

    jobcoach – begeleider – netwerkondersteuner 

    emmy.bekaert@wonozo.be

    0492 72 37 14

    Segers Ianka

    begeleider – netwerkondersteuner

    ianka.segers@wonozo.be

    0494 57 12 70

    Van Cauwenberghe Shana

    begeleider – netwerkondersteuner

    shana.vancauwenberghe@wonozo.be

    0492 25 76 83

    Van Houtte Liselotte

    begeleider – netwerkondersteuner

    liselotte.vanhoutte@wonozo.be

    0491 86 95 29

    Wynendaele Karen

    kwaliteitscoördinator – begeleider -en netwerkondersteuner

    karen.wynendaele@wonozo.be

    0491 56 89 60

    Meld u vandaag nog aan als Cliënt!

    Samen sterk in ondersteuning